In memoriam: Hans Janse

In memoriam: Hans Janse

Bedroeft delen wij mee, dat ons lid en senator Hans Janse op 2 maart plotseling is overleden. Hans is met een onderbreking van twee jaar gedurende 25 jaar lid geweest van onze club. Hij was in 1985 secretaris, in 1986 president en in 2003-2004 kamervoorzitter van de senatoren.

Gedurende 25 jaar is hij een markante persoonlijkheid geweest binnen onze club en met name voor het bewaken van afspraken en regels heeft hij veel voor de club betekend. Wij wensen zijn vrouw Mia, de kinderen, kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte bij het dragen van dit verlies.

Leden en partners van
Kiwanis club Venlo-Jaomerdal.

Deel deze post

Nieuwsbrief ontvangen

Meld u aan voor de Kiwanis nieuwsbrief en ontvang maandelijks informatie over onze projecten.