Overzicht Gouverneurs & Leden van Verdienste

Overzicht Gouverneurs & Leden van Verdienste

Overzicht Gouverneurs

vanaf oprichting Kiwanis International District Nederland op 13 september 1986 te Rotterdam

Lijst Gouverneurs jaar congres
Leo van Rosmalen 1986-1987 04-04-1987 Amsterdam
Bert van Leeuwen** 1987-1988 23-04-1988 Enschede
Chris ter Beek** 1988-1989 08-04-1989 Eindhoven
Leo van Rosmalen** 1989-1990 28-04-1990 Mierlo
Peter van der Ree** 1990-1991 13-04-1991 Garderen
Bert Woudstra* 1991-1992 11-04-1992 Almelo
Geert van den Akker** Ov 1992-1993 24-04-1993 Maastricht
Koos Benink* ** Ov 1993-1994 23-04-1994 Amsterdam
Ed Schiffer** Ov 1994-1995 22-04-1995 Mierlo
Hans Goyen* 1995-1996 20-04-1996 Heerlen
Peter Zeevenhoven 1996-1997 19-04-1997 Scheveningen
Jan Hendriks* ** Ov 1997-1998 25-04-1998 Venlo
Anne van Zanten* 1998-1999 17-04-1999 Egmond aan Zee
Wim Monhemius** Ov 1999-2000 14-04-2000 Eindhoven
Jan Ceha* 2000-2001 07-04-2001 Maastricht
Pieter Jongejan** 2001-2002 20-04-2002 Noordwijkerhout
Roelant van Zuylen* ** 2002-2003 12-04-2003 Rotterdam
Gert van Lieshout* 2003-2004 15-05-2004 Cuijk
Leo Teiwes* 2004-2005 16-04-2005 Hengelo Ov
Jérome Hennekens* 2005-2006 19-05-2006 Stein-Urmond
Thomas Maas* ** Ov 2006-2007 12-05-2007 Uden
Erwald Kuin* 2007-2008 17-05-2008 Earnewoude
Sjoerd Timmermans* 2008-2009 08-05-2009 Den Haag
Geurt Brouwer* 2009-2010 29-05-2010 Den Bosch
Luit Eizinga* 2010-2011 16-04-2011 Zierikzee
Martin Poesen* 2011-2012 08-09-2012 Maastricht
Rik Goedman* 2012-2013 14-09-2013 Deventer
Hendrik Beuving* 2013-2014 06-09-2014 Weert
Frans van der Avert* 2014-2015 19-09-2015 Sittard
Henk Oostdam* 2015-2016 17-09-2016 Alphen a/d Rijn
Martien van der Meer* 2016-2017 16-09-2017 Laren
Det Verhoeven* 2017 - 2018 16-09-2018 Venray
Peter Pietersen* 2018 - 2019 14-09-2019 Hilversum
Carel Maass 2019 - 2020  12-09-2020 Digitaal congres
Piet Derks 2020 - 2022  

* Life time member / ** Overleden

Leden van verdienste

van het Kiwanis District Nederland 1986 tot en met heden

Leo van Rosmalen* - 1996
Peter van der Ree* - 1997
Geert van den Akker* - 2002
Jos van Erp* - 2007
Roelant van Zuylen* - 2014

* Overleden